Základní Kynologická Organizace Petřvald

„Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe a zarmoutí vás jen tehdy, když odejde do psího nebe...“

VÍKEND PRO PSY – SE PSY

Kynologický branný závod a Voříškiáda „Petřvaldský čumáček“

Fotogalerie z Branného závodu ZDE

Fotogalerie z Voříškiády ZDE

Ve dnech 19-20.05.2018 se bude v areálu Základní kynologické organizace Petřvald konat akce „Víkend pro psy – se psy“ pod záštitou města Petřvald.

 Program:
v sobotu 19.05.2018 dopoledne proběhne III. ročník Kynologického branného závodu (hodnotné ceny a výborné domácí občerstvení je jako již tradičně samozřejmostí), odpoledne bude věnováno dětem, pro které budou připravené zábavné hry a soutěže o ceny, táborák s opékáním buřtů a možností přespání v areálu ZKO Petřvald.

v neděli 20.05.2018 dopoledne proběhne výstava psů „Petřvaldský čumáček 2018“, kterou bude posuzovat profesionální rozhodčí mezinárodní kynologické federace FCI paní Mayerová. V průběhu výstavy budou představeni psi z útulku Dětmarovice, kteří předvedou, co všechno umí a že si zaslouží najít nového a hodného páníčka. Další program bude zaměřen na ukázky z činnosti ZKO Petřvald.

ZKO Petřvald tímto všechny co nejsrdečněji zve na tuto průkopnickou akci, která Vám může nejen zpříjemnit krásné květnové dny, ale zároveň umožní nabídnout pomocnou ruku pejskům z útulku k získání nových majitelů.

Propozice BRANNÝ ZÁVOD ZDE                  Přihláška BRANNÝ ZÁVOD ZDE

Propozice VOŘÍŠKIÁDA ZDE                           Přihláška VOŘÍŠKIÁDA ZDE

Základní Kynologická Organizace Petřvald © 2014-2016 Frontier Theme