Základní Kynologická Organizace Petřvald

„Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe a zarmoutí vás jen tehdy, když odejde do psího nebe...“

Taste of the Wild, Magnusson, Essential

všem členům ZKO co by měli zájem krmit své psy špičkovým krmivem, nabízíme možnost zakoupení těchto granulí za speciální ceny (o 20% levnější než na internetu)
VYBERTE SI SAMI CO BUDE PRO VAŠEHO PSA NEJLEPŠÍ
objednávky mailem p.semanco@seznam.cz nebo telefonicky 608771088

Taste of the WildMagnusson PetfoodEssential Foods

Granule ESSENTIAL Foods se mohou pochlubit bezobilnou recepturou a velkým množstvím čerstvého masa. Essential Foods vyrábí dánská firma, zakládající si na kvalitě vstupních surovin a jdoucí vlastní cestou s cílem sloužit a pomáhat domácím mazlíčkům. Velkou výhodou je mnohem menší dávkování při zachování stejné energetické hodnoty – nemusíte tedy psa krmit velkými dávkami granulí, z kterých si organizmus vezme stejně jen minimum a zbytek „jde ven“…

Obsahují až 70% masa, ryb, vajec a 30% ovoce, zeleniny, lesních plodů, semen a bylinek. Čerstvost je jeden ze základních pilířů krmiva Essential. V zájmu zachování čerstvosti a šťavnatosti každá receptura obsahuje 35% čerstvého masa, které se vaří za nízkých teplot, zaručujících zachování přírodních vlastností surovin. Bobule, semena a byliny napodobující obsah ze žaludku kořisti.
Jako zdroj sacharidů se v krmivu Essential používají batáty, brambory a hrách. Jedná se o kvalitnější a lehčeji stravitelnější zdroj energie, než např. hojně používaná pšenice, či kukuřice.

Taste of the Wild – americké kompletní krmivo BEZ obilovin respektující psa jako masožravce je vyrobeno a přizpůsobeno s ohledem na původ psů jako divokých šelem, jejichž DNA a zažívací systém se i za staletí domestikace nezměnil. Proto ve svých krmivech využívá zdroje čerstvého exkluzivního masa z bizona, kance, kachny, křepelky, uzené krůty a aljašského lososa. Vysoký obsah masa a absence obilovin je velmi prospěšná kombinace pro celkové zdraví psů. Výrobce krmiva Taste of the Wild si je vědom, že psi jsou masožravci, nikoliv býložravci konzumující lány pšenice, či kukuřice.

Taste of the WIld byl zařazen na prestižní seznam TOP DRY FOODS mezi kvalitní a bezpečná krmiva. Tento seznam každým rokem vychází v prestižním americkém časopise The Whole Dog Journal, který pomáhá zákazníkům se zorientovat na nepřehledném celosvětovém trhu s krmivy.

Magnusson Petfood – rodinný švédský podnik produkující pečené kompletní krmivo pro psy všech plemen.
Pečení krmiva je šetrná, poctivá technologie zpracování, která umožňuje využívat čerstvé suroviny a jejich přírodní vlastnosti. Jedná se o zcela ojedinělou technologii zpracování, jelikož je mnohem náročnější na výrobu, jak z časového, množstevního, nebo prostorového hlediska, proto se 99% výrobců přiklání k extrudaci.

Magnusson Petfood produkuje dvě řady krmení Magnusson meat&biscuit a Magnusson original. Obě tyto řady spojuje šetrná technologie zpracování, bez obsahu umělých, či chemických látek, což dokazuje i kratší expirace krmiva pouze 10 měsíců. Hlavní rozdíl je, že řada meat&biscuit je vyrobena pouze z čerstvých surovin a řada original z mouček.

Všechny suroviny použité v krmivech Magnusson jsou švédského původu, což je velmi důležité pro kvalitu krmiva. Magnusson obdržel mezinárodní certifikát jakosti KRAV pro kvalitu použitých surovin.
Doporučujeme krmivo Magnusson velkým a obřím plemenům, jelikož krmiva meat&biscuit nebobtnají a snižují tím riziko torze žaludku.

Filozofie zakladatele společnosti Petera Magnussona je vyrábět kvalitní krmivo za přiměřenou cenu tím nejšetrnějším způsobem, jak ke krmivu, tak k životnímu prostředí. Zakoupením krmiva šetříte životní prostředí, protože k výrobě se využívají pouze energie z vodních zdrojů a všechny obaly jsou recyklovatelné.

Základní Kynologická Organizace Petřvald © 2014-2016 Frontier Theme